BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 10335359
nr 1033 5359
Bordslampfot
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:45:02
150 kr